Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Upcoming show

Radio Alarm

08:00 09:30

Background

Gry Square Enix zaliczą opóźnienie

Napisany przez , 16 stycznia 2020

Złe wieści dla fanów gier od Square Enix, albowiem firma poinformowała o przesunięciu dat tegorocznych premier swoich dwóch najbardziej wyczekiwanych gier – Final Fantasy VII Remake i Marvel’s Avengers. Pierwsza z nich trafi na pełen gorących tytułów kwiecień, natomiast w grę w świecie superbohaterów Marvela zagramy dopiero po wakacjach. Wszystko po to by doszlifować oba tytuły.

Odświeżona wersja 7 części serii Final Fantasy początkowo miało trafić do graczy 3 marca tego roku jako tymczasowy tytuł ekskluzywny na PS4. Jednak twórcy postanowili przełożyć premierę gry o pięć tygodni, czyli gra ukaże się 10 kwietnia. Jest to dość interesujące, ponieważ gra uplasowała się pomiędzy dwoma najciekawszymi premierami roku: Residentem Evil 3, który ukaże się 3 kwietnia i Cyberpunkiem 2077, który zapowiedziany jest na 16 kwietnia. Firma w oficjalnym komunikacie pisze:

Podejmujemy tę trudną decyzję, aby dać sobie kilka dodatkowych tygodni na ostateczne doszlifowanie gry i zapewnić Wam jak najlepsze wrażenia

Natomiast dłużej będziemy na Marvel’s Avengers od studia Crystal Dynamics. Gra miała zadebiutować 15 maja, jednak twórcy postanowili przełożyć premierę na 4 września, czyli gra ukaże się 4 miesiące później. Deweloper odpowiedzialny za produkcję tłumaczy, że zawsze stawia poprzeczkę wysoko i chce dostarczać gry o najwyższej jakości. Na Twitterze piszą:

Aby osiągnąć ten cel, podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu daty premiery Avengers Marvela na 4 września 2020 roku

Źródło: Komputer Świat, Marvel’s Avengers


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.