Gliwickie Pogo- czyli koncert „ADHD Syndrom”, „Darek Dusza i Demony” oraz „Booze and Glory”
W piątek piętnastego grudnia na terenie Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko" o godzinie 19:00 odbył się koncert będący nie lada gratką dla słuchaczy muzyki punkowej. Na scenie w "Mrowisku" wystąpili: "ADHD Syndrom" "Darek Dusza i Demony" oraz "Booze and Glory". Imprezę rozpoczął swoim występem zespół "ADHD Syndrom" świetnie rozgrzewając widzów do dalszej części koncertu (i przy okazji rozbudzając w autorze miłość do punku). Następnie po […]