Nocne Granie

Nocne Granie

XI Edycja Mubi Dub It Tuning Festival już w najbliższy weekend na Targach Kielce!

Napisany przez , 18 czerwca 2024

To największe tego typu wydarzenie w Świętokrzyskiem i jedno z największych w Polsce. 22-23.06 na Kieleckich Targach odbędzie się Mubi Dub It Tuning Festival, czyli kieleckie święto motoryzacji, przede wszystkim tej „po tuningu”.

Tegoroczna edycja tego wydarzenia według organizatorów ma być największą i najbardziej dopracowaną jak do tej pory. Co roku przez jeden weekend na przełomie czerwca i lipca hale na ulicy Zakładowej 1 zamieniają się w ogromną wystawę aut po tuningu, klasyków, supersamochodów czy youngtimerów, a to tylko część atrakcji.

Taka impreza to również okazja by firmy motoryzacyjne produkujące części, akcesoria czy kosmetyki mogły wypromować swoje wyroby. Hale będą podzielone na różne strefy: Tuning, Market Classicauto, Souczek Supercars i Autodetailing, Car Audio, Strefa PRL oraz Strefa Fun dla dzieci, a także zewnętrzny tor do pokazów driftu z możliwością zakupu biletów Drift Taxi, Strefa Food Truck oraz muzyki Maxa Klimka. Na poprzednim jubileuszowym wydarzeniu zwiedzający mogli podziwiać ponad 500 aut porozmieszczanych po 5 halach – w tym roku dostępnych hal będzie aż 7. To zróżnicowanie sprawia, że każdy fan motoryzacji niezależnie od wieku czy upodobań może znaleźć tam coś dla siebie.

Poza samymi pojazdami, na zwiedzających czekają spotkania z gwiazdami z polskiej sceny motoryzacyjnej, którymi są:

• Adam Kwiatek, Paweł Gołąb i Patryk Piątek (TERENWIZJA)
  • Patryk Mikiciuk (Dziennikarz motoryzacyjny)
  • Grzegorz Duda (Duda Garage)
  • Karol Jagoda (Jagodowy TV)
  • Robert Michalski (STRADALE Classics)
  • Michał Jesionowski (Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam)

Dzięki tej atrakcji będzie można posłuchać rozmów z celebrytami na scenie, zadać pytanie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Główna hala podczas Dub It 2023, źródło: targikielce.pl

Plan wydarzenia na oba dni dostępny na stronie internetowej Targów Kielce.

Ceny biletów wstępu:

• Normalny w kasach przy wejściu na targi: 59 PLN
  • Normalny w sprzedaży internetowej: 49 PLN
  • Dzieci do lat 14 – BEZPŁATNIE

Sprzedaż biletów online do 21.06.2024, godz. 14.00.

Ceny biletów parkingowych:

• Samochody osobowe: 30 PLN
  • Autokary: 50 PLN

Godziny otwarcia targów:

22-23.06.2024: 10:00-17:00

Dojazd do targów:

• autobusem MPK – linie: 21, 25 (przystanek Targi Kielce), 54, 112 (przystanek Batalionów Chłopskich / Zakładowa)

Plan terenu Dub It 2024, źródło: targikielce.pl