Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
2 kwietnia w Klubie WSPAK odbyły się kolejne zajęcia z tanga argentyńskiego, prowadzone przez tancerzy z Otra Luna Tango.
Kurs skierowany jest do osób początkujących i obejmuje naukę podstawowych kroków, a także pracy w parze i świadomości ciała. Podczas ostatnich zajęć uczestnicy utrwalali poznane wcześniej elementy.
Kolejne spotkania zaplanowano na 16 i 23 kwietnia w godz. 19:30–21:00.
Autor: Mariusz Borowicz
Fot.Redakcja
Napisane przez: Redakcja
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)