Radio Fraszka rekrutuje!

Poszukujemy osób, które będą prowadzić audycje tematyczne, muzyczne, serwisy informacyjne oraz osób zajmujących się Social Media!

Jeżeli:

– studiujesz na dowolnym kierunku Uniwersytetu Jana Kochanowskiego;

– śledzisz bieżące wydarzenia, bądź interesujesz się konkretną dziedziną;

– posiadasz zasób wiedzy pozwalający na prowadzenie audycji tematycznych;

– potrafisz sprawnie wyszukiwać informacje w Internecie;

– lubisz pisać, lub nawijać makaron na uszy;

lub po prostu chciał(a)byś nauczyć się tych rzeczy. To serdecznie zapraszamy!

Dlaczego warto?

Fraszka to dobre miejsce na rozwinięcie skrzydeł bądź otwarcie się na zupełnie nowe doświadczenia.

Większość byłych członków Fraszki to dzisiaj w mniejszym bądź większym stopniu osoby zajmujące się mediami, lub muzyką.

Oferujemy luźną atmosferę, czyli środowisko, w którym będziecie mogli szlifować swoje umiejętności.

Poza tym Fraszka to także dodatkowe „punkty” nie tylko u wykładowców, ale również te realne na stypendium rektorskim.

ZASADY PRZYJĘCIA DO EKIPY RADIA FRASZKA:

1. Napisz maila, w którym przedstawisz się i napiszesz: czym się zajmujesz i interesujesz. Mile widziane linki do twojej twórczości!

2. I wyślij go pod adres: radio.ujk@gmail.com. W temacie maila wpisz REKRUTACJA.

3. Po otrzymaniu od Ciebie maila, odpowiemy w ciągu kilku dni i jeżeli zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone, umówimy się z Tobą na przesłuchanie.