Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Radio Fraszka rekrutuje!

Poszukujemy osób, które będą prowadzić audycje tematyczne, muzyczne, serwisy informacyjne oraz osób zajmujących się Social Media!

Jeżeli:

– studiujesz na dowolnym kierunku Uniwersytetu Jana Kochanowskiego;

– śledzisz bieżące wydarzenia;

– posiadasz zasób wiedzy pozwalający na prowadzenie audycji tematycznych;

– potrafisz sprawnie wyszukiwać informacje w Internecie;

– lubisz pisać, lub nawijać makaron na uszy;

– umiesz poprawnie się wysławiać, masz nienaganną dykcję i duży zasób słownictwa;

– jesteś  odpowiedzialny(a);

– potrafisz włożyć w audycje całe swoje serce

To serdecznie zapraszamy!

Dlaczego warto?

Fraszka to dobre miejsce na rozwinięcie skrzydeł bądź otwarcie się na zupełnie nowe doświadczenia.

Większość byłych członków Fraszki to dzisiaj w mniejszym bądź większym stopniu osoby zajmujące się mediami, lub muzyką.

Oferujemy luźną atmosferę, czyli środowisko, w którym będziecie mogli szlifować swoje umiejętności.

Poza tym Fraszka to także dodatkowe „punkty” nie tylko u wykładowców, ale również te realne na stypendium rektorskim.

ZASADY PRZYJĘCIA DO EKIPY RADIA FRASZKA:

1. Napisz maila, w którym przedstawisz się i napiszesz: czym się zajmujesz, interesujesz, ile masz lat, jaką audycję tematyczną chciałbyś/chciałabyś prowadzić, jaką masz praktykę.

2. I wyślij go pod adres: radio.ujk@gmail.com. W temacie maila wpisz REKRUTACJA.

3. Po otrzymaniu od Ciebie maila, odpowiemy w ciągu kilku dni i jeżeli zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone, umówimy się z Tobą na przesłuchanie.