Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Bez kategorii (zmień kategorię)
Żółto-biało-niebiescy trafili chyba najgorszy scenariusz z możliwych. Grupowymi rywalami będą m.in. Aalborg, FC Barcelona i SC Magdeburg – drużyny, które grały w minionej edycji Final 4. Grupę B uzupełniają Pick Szeged, Kolstad i HC Zagrzeb.
Zagramy w GRUPIE B @ehfcl! 💥#gramyRAZEM #dawajDAWAJ #ehfcl pic.twitter.com/0z2p3mSBO9
— Industria Kielce (@kielcehandball) June 27, 2024
W teorii dużo łatwiejsza ścieżka czeka aktualnego mistrza Polski – Orlen Wisłę Płock. „Nafciarze” w grupie A zagrają z: Paris Saint Germain, Veszprem, Fuechse Berlin, Sporting Lizbona, Dinamo Bukareszt oraz Eurofarm Pelister. Pierwsze mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów zostały zaplanowane na 11-12 września.
Fot. Pixabay
Napisane przez: Redakcja
Industria Kielce kielce handball liga mistrzów ehf
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)