Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Nocne Granie

00:00 08:00

Current show

Nocne Granie

00:00 08:00

Upcoming show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Background

Tor „Kielce” otwarty dla wszystkich kierowców już 9 lipca!

Napisany przez , 6 lipca 2024

We wtorek, 09.07 na Torze „Kielce” w Miedzianej Górze odbędzie się Dzień Otwarty, czyli Open Track na tzw. „małej pętli”. Tor będzie dostępny dla każdego kierowcy – od początkujących, aż po profesjonalistów.

Automobilklub Kielecki zaprasza na sesję jazdy po wewnętrznej nitce toru. Do dyspozycji będzie „owal” oraz „nitka kartingowa” – czyli długa prosta, dwa szerokie łuki na krawędziach toru i trasa wśród wąskich zakrętów wewnątrz toru. To świetna okazja, żeby sprawdzić możliwości swojego auta oraz przede wszystkim własne umiejętności kierowania pojazdem.

Open Track Tor Kielce

Źródło: Facebook.com/Tor Kielce

Sesja będzie trwała aż 6 godzin, między 14:00 a 20:00. Zgłoszenia dostępne będą tylko na miejscu w budynku administracyjnym w godz. 13:00-17:00 i dołączyć można również w trakcie sesji. Uczestnikiem może być każdy posiadacz prawa jazdy lub aktualnej licencji wyścigowej.

Koszt udziału: 300 PLN

W autach posiadających klatkę bezpieczeństwa wymagane są kaski – dla kierowców, jak i pasażerów. W pozostałych pojazdach organizatorzy je zalecają, jednak nie są one obowiązkowe.

UWAGA! Wszystkie koszty związane z uszkodzeniami infrastruktury obiektu ponoszą uczestnicy, którzy doprowadzili do powstania szkód.


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.