Nocne Granie

Nocne Granie

Minister Nauki odwiedził Uniwersytet Jana Kochanowskiego

Napisany przez , 19 czerwca 2024

Spotkanie odbyło się 19 czerwca o godzinie 14 w Auli Magna. Głównym gościem spotkania był Dariusz Wieczorek – minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Spotkanie prowadzone było przez studentki uniwersytetu, w trakcie którego doktoranci i pozostali studenci mogli zadawać pytania.

Środowisko akademickie musi ze sobą współpracować, musi być głośno o uniwersytecie, o politechnice. My nie możemy się bać pokazywać tego co robimy.  Macie wspaniałe uczelnie w Świętokrzyskim, wspaniałych ludzi, kadrę i studentów. No i trzeba mieć power, do tego by chwalić się tym co tutaj robicie.

– tłumaczy minister, Dariusz Wieczorek.

Wydarzenie w całości obejrzeć można na kanale Youtube Uniwersyteckiego Centrum Mediów.

Youtube Uniwersyteckiego Centrum Mediów.