Radio Alarm

Przerwa w Nadawaniu – Zmieniamy się dla Was!

Written by on 6 października 2024

W tym roku nasze radio przechodzi szerzeg zmian organizacyjnych. Co nowego czeka słuchaczy?

Przez ostatnie 9 lat Radio Fraszka prężnie się rozwija, od rozwoju nadawania na żywo po liczne patronaty oraz rozwój strony internetowej. W tym roku nie zwalniamy tempa.

W związku ze zmianami technicznymi od września 2024 do połowy listopada antena Radia Fraszka umilknie abyśmy mogli przeprowadzić zmiany w oprogramowaniu nadawczym oraz wymienić sprzęt multimedialny na nowocześniejszy by jeszcze sprawniej nadawać wasze ulubione audycje!

Strona internetowa radia ulegał przebudowie, teraz o wiele prościej możecie dotrzeć do wszystkich najważniejszych treści dzięki ich kategoryzacji oraz uporządkowaniu. Niebawem zmieni się również nasza ramówka o czym będziemy informować w kolejnych aktualnościach!

Radio Fraszka to nie tylko newsroom i redakcja antenowa dzięki nowym porządkom organizacyjnym struktury radia poszerzają się o nowe redakcje jak redakcja terenowa, redakcja realizacjyjno- techniczna czy sekcja zajmująca się naszymi social mediami.

Wkrótce rozpocznie się też rekrutacja wśród studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, kto wie? może to Ty czytelniku zostaniesz kolejnym członkiem Radia Fraszka?

Reader's opinions