Current track

Title

Artist

Background

Rozmowa Tygodnia z Żanetą Lurzyńską

Adrianna Masłowska 19 April 2018

[PODCAST]

12 kwietnia, o godzinie 11:30 w Instytucie Dziennikarstwa i Informacji odbyło się inspirujące spotkanie z Żanetą Lurzyńską.

„Kreowanie wizerunku w sieci według Kolekcjonerki” to temat czwartkowej dyskusji. Poruszone zostały najbardziej nurtujące kwestia dotyczące działań w Social Mediach.

Żaneta Lurzyńska jest absolwentką Dziennikarstwa na  Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, ale przede wszystkim autorką bloga Kolekcjonerka o tematyce lifestylowej.  Mówi o sobie, że jest koneserką codzienności. Kolekcjonuje wszystko co piękne i warte zapamiętania. Pasjonuje się modą, fotografią, namiętnie ogląda ambitne seriale i filmy. Każdego dnia celebruje życie i szuka nowych możliwości wyrażania siebie. Jest również redaktorem naczelnym portalu Rie World. Z racji swojej profesji Internet nie ma przed nią tajemnic. Bloga prowadzi od 2012 roku. Od tej pory jest to miejsce, w którym sprytnie łączy pasje: fotografię, modę, film, gotowanie i rozwój osobisty. Blog ma spełniać funkcję internetowego portfolio Żanety. Prezentuje na nim swoje dziennikarskie i fotograficzne umiejętności.

Po spotkaniu udało mi się zamienić z Żanetą kilka słów odnośnie blogowania, filmów i codzienności. Zapraszam do słuchania.