Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Wsłuchaj się!

17:00 18:00

Current show

Wsłuchaj się!

17:00 18:00

Upcoming show

Radiolog

18:00 19:00

Background

Happysad w Boho

Tomasz Biskupski 16 marca 2018

[PODCAST]

16 marca zespół Happysad ponownie zagrał na scenie kieleckiego klubu Bohomass Lab. 

Był to kolejny koncert tego zespołu w Kielcach. Artyści dzielili się już swoją muzyką w tym samym klubie w ubiegłym roku. Grali również na kieleckiej Kadzielni z okazji święta studentów- Juwenaliów. Tym razem Happysad zawitał do miasta ze swoją najnowszą płytą „Ciało obce”. Jest to siódmy album grupy Happysad. Płyta została nagrana w dniach 22-29 lipca 2016, w ponad stuletniej stodole w miejscowości Nowe Kawkowo. Zespół, ponownie pod okiem producenta, Marcina Borsa, nagrał jedenaście piosenek, po raz pierwszy w historii w sześcioosobowym składzie.

Chwile po godzinie 19:00 artyście wyszli na scenę, towarzyszyły temu głośne brawa, okrzyki i ekscytacja ze strony publiki. Jak zwykle Happysad został pozytywnie przyjęty przez kieleckich fanów. Koncert odbył się w ramach trasy koncertowej Wiosna 2018. Kielce były jej dziewiątym przystankiem. Fani, którzy oczekiwali, że zespół zagra swoje największe hity mogli poczuć się zawiedzeni. Wieczór upłynął pod znakiem nowej płyty zespołu. Większość wyśpiewanych przez Kubę Kawalca piosenek to utwory z najnowszego krążka. Szlagiery zaś mogliśmy usłyszeć w odświeżonych aranżacjach, tak było w przypadku piosenki „Jeszcze jeszcze”. Repertuar nie miał znaczenia, klub wypełniony był po brzegi przez świetnie bawiącą się publikę.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z wokalistą zespołu Kubą Kawalcem. Zerknijcie również na fotorelację z koncertu autorstwa Ady Masłowskiej!