Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Current show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Upcoming show

Wsłuchaj się!

14:00 18:00

Background

Nietypowy spot MTN Kielce na Torze podczas Driftingowych Mistrzostw Polski

Napisany przez , 1 czerwca 2024

Wieczorem 1. czerwca 2024 w Miedzianej górze „Maniacy Tylnego Napędu” organizują spot na głównej płycie Toru „Kielce”. Wstęp jest wolny, a na odwiedzających czeka wiele atrakcji.

Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest na godz. 19:00, choć zapewne wjazd główną bramą będzie mógł odbyć się nieco wcześniej. Uczestników czeka oprawa muzyczna DJ’a z ekipy RedBull, Food Trucki i dziesiątki sportowych aut. Koniec imprezy o godz. 22:00.

Lega; Racing MTN Zdjęcie

Źródło: Facebook.com/MTN Kielce

MTN to ekipa z Kielc organizująca w przeszłości wiele spotkań entuzjastów motoryzacji, przede wszystkim tej z napędem na tylną oś, choć nie ma tam dyskryminacji ze względu na przeniesienie napędu. Zaczynając od nocnych spotkań na parkingach i wyścigów na prostej, przez imprezy większego formatu i Drift Show podczas Dub It Tuning Festival organizowanego od lat na Targach Kielce.

Jest to pierwszy taki spot z wolnym wstępem na tor, a wyjątkowości dodaje mu fakt, że odbywa się w trakcie Driftingowych Mistrzostw Polski. Oprócz aut uczestników biorących udział ze strony MTN, na padoku będzie można zobaczyć ponad 70 stuningowanych wozów zawodników DMP i ponad 100 aut z sekcji Car Show.

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.