Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Bez kategorii (zmień kategorię)
Korona Kielce zainauguruje sezon 2024/2025 meczem wyjazdowym. 20 lipca o godzinie 17:30 zagra w Szczecinie z miejscową Pogonią. „Złocisto-Krwistych” czeka niezwykle trudne zadanie, a kolejny mecz – z Legią Warszawa, w teorii nie będzie wcale łatwiejszy. Z drużyną ze stolicy kielczanie zagrają 28 lipca o godzinie 20:15 na Suzuki Arenie.
Znane są jeszcze dokładne terminy 3 i 4 kolejki PKO BP Ekstraklasy. 4 sierpnia o godzinie 14:45 Korona zmierzy się na wyjeździe z Motorem Lublin, a w ramach 4 kolejki kielczanie podejmą Cracovię. To spotkanie odbędzie się 10 sierpnia o 17:30.
Kielczanie rozegrali dotychczas 3 mecze kontrolne. Zespół Kamila Kuzery zremisował 1:1 z Motorem Lublin, przegrał 0:3 z Radomiakiem Radom, a ostatnio pokonał 4:1 Ruch Chorzów. Zobaczcie wideo z bramkami z meczu przeciwko „Niebieskim”.
Fot: Pixabay.
Napisane przez: Redakcja
Korona Kielce Piłka nożna pko bp ekstraklasa
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)