Radio Alarm

Zapraszamy na Dzień Otwarty Wydziału Humanistycznego!

Napisany przez , 1 marca 2023

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, który odbędzie się 3 marca (piątek). Będziemy na Was czekać od godziny 8:30.

Wydarzenie będzie miało odmiennią niż dotychczas formę, po raz pierwszy zaplanowane zostały trzy wzajemnie uzupełniające się części. Ma to pozwolić uczniom i towarzyszący im nauczycielom dokładniejsze poznanie różnorodnej oferty Wydziału.

• Gra Terenowa „Poznaj Wydział Humanistyczny” – do udziału w niej zapraszamy wszystkich chętnych. Zapewniamy dobrą zabawę, gorące emocje, dreszczyk rywalizacji i satysfakcję na mecie!
  • Spotkanie informacyjne z władzami Uniwersytetu i Wydziału, podczas którego na pewno uzyskanie odpowiedź na każde pytanie związane ze studiowaniem u nas!
  • Warsztaty przygotowane i prowadzone przez studentów oraz wykładowców oraz wykłady i pogadanki na tematy, które zainteresują każdego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Fraszka.

Źródło: https://whum.ujk.edu.pl/dzien-otwarty-wydzialu-humanistycznego-2/