NOCNA ZMIANA

NOCNA ZMIANA

To już ostatnia chwila na udział w konkursie Strefa Studenta

Napisany przez , 11 kwietnia 2024

Konkurs Strefa Studenta to coroczne wydarzenie organizowane w celu wyłonienia najlepszych projektów opakowań/etykiet, których autorami są studenci uczelni artystycznych, technicznych lub innych profilach. W tym roku po raz pierwszy możliwość wzięcia udziału w konkursie mają nie tylko polscy studenci, ale również studenci z zagranicy.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu i wykonaniu prototypu opakowania, etykiety bądź spójnej koncepcji graficznej opakowania dla linii produktowej. Podstawą jest innowacyjny i zaskakujący pomysł, który może zostać wprowadzony do produkcji.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie do 30 roku życia, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z produkcją opakowań. Uczestnicy konkursu muszą posiadać status studenta.
Do wygrania jest promocja na stronie Targów Packaging Innovations oraz nagrody materialne.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia, po przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego [link], natomiast ogłoszenie wyników odbędzie się 10 października.
Więcej informacji na stronie: Strefa_studenta