Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Bez kategorii (zmień kategorię)
Jacek Kiełb już miał okazję wystąpić w barwach klubu z ulicy Warszawskiej. W towarzyskim starciu z Góralem Górno piłkarz 50-lecia Korony Kielce pojawił się na murawie po raz pierwszy od ponad roku, ale swojego debiutu nie okrasił golem. Sprawdziło się jednak przysłowie „Co się odwlecze, to nie uciecze” i „Ryba” pokazał dobrą formę strzelecką w wygranym 5:0 meczu z Szydłowianką – drużyną z radomskiej „okręgówki”. Oprócz Kiełba do siatki trafiali również Kacper Śliwa oraz Michał Gajos.
Przed zespołem prowadzonym przez Tomasza Kołodziejczyka jeszcze dwie gry kontrolne: 31 lipca zmierzą się z Piaskowianką, a 3 sierpnia kielczanie zagrają z Wierną Małogoszcz. Jak na razie Orlęta Kielce mają na swoim koncie trzy sparingowe wygrane (6:0 z GKS Rudki, 5:0 z Góralem Górno i 5:0 z Szydłowianką Szydłowiec) oraz jedną porażkę (2:3 z Moravią Anna-Bud Morawica). Na ligowe boiska kielczanie wrócą 10 sierpnia, a ich pierwszym rywalem będzie zespół AKS 1947 Busko-Zdrój.
Fot. Pexels.
Napisane przez: Redakcja
jacek kiełb orlęta kielce sparing
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)