14:00 18:00

Upcoming show

Oldschool

18:00 20:00

Porażka AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce. Stracili gola w ostatnich minutach

Napisany przez , 29 sierpnia 2023

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała 1:2 z Radiator$ Stąporków w meczu drugiej kolejki A klasy grupy 1. Zespół Artura Obarzanka wciąż nie wygrał ligowego meczu.

Przed meczem, prezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej – Mirosław Malinowski wręczył kapitanowi kieleckiego zespołu voucher o wartości 1000 złotych oraz puchar za awans do klasy A.

Akcja działa się głównie w środku pola, drużyny miały problem z przyspieszeniem gry i zaskoczeniem rywala. W 22 minucie worek z golami otworzył Michał Małecki i kielczanie musieli odrabiać straty. Na kolejne bramki trzeba było jednak czekać do drugiej połowy. Niemniej było warto, bo kapitalnym strzałem z około 12-13 metrów popisał się Tomasz Bębas. Piłkarz Politechniki przymierzył w samo okienko i nie dał szans golkiperowi ze Stąporkowa.  Gdy wydawało się, że mecz skończy się remisem, zamieszanie w polu karnym gospodarzy wykorzystał Mateusz Cieślik, który mocnym strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Chwilę po tej bramce, sędzia zakończył spotkanie.

Politechnika Świętokrzyska Kielce – Radiator$ Stąporków 1:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Bębas 55 – Michał Małecki 22, Mateusz Cieślik 90+1

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.