Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Wsłuchaj się!

13:30 19:00

Current show

Wsłuchaj się!

13:30 19:00

Upcoming show

Literadio

19:00 20:00

Background

Po miesiącach zimowej hibernacji stadion lekkoatletyczny znów otwarty

Napisany przez , 3 marca 2024

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza miłośników biegania do korzystania ze stadionu lekkoatletycznego przy ul. Leszka Drogosza 1, od dnia 1 marca 2024 roku.

Ta znana i lubiana przestrzeń sportowa będzie ponownie dostępna dla społeczności, zapewniając doskonałe warunki do aktywności fizycznej i rekreacji na świeżym powietrzu. Stadion będzie otwarty dla wszystkich amatorów biegania, którzy pragną korzystać z jego udogodnień. Bez względu na poziom zaawansowania czy cel treningowy, warto odwiedzić obiekt i czerpać przyjemność z aktywności fizycznej. Teren będzie dostępny dla biegaczy poza planowanymi godzinami treningów Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego oraz w dniach, kiedy odbywają się zaplanowane zawody lekkoatletyczne. To doskonała okazja, by cieszyć się wolnością biegania na profesjonalnym stadionie, korzystając z jego infrastruktury i przestrzeni.

Koszt imiennego karnetu nie uległ zmianie i nadal wynosi 10 złotych za dany miesiąc. Opłatę będzie można uregulować w recepcji Hotelu Maraton zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Po dokonaniu otrzymuje się imienny karnet, który należy okazać przy wejściu na stadion.

Zgodnie z obowiązującym regulaminem stadion będzie czynny codziennie od 1 marca do 30 listopada, zgodnie z ustalonym harmonogramem:

  1. W miesiącach: marzec, kwiecień, październik, listopad – stadion będzie otwarty od godziny 7:00 do 21:00.
  2. W okresie od 1 maja do 30 września – stadion będzie dostępny od godziny 7:00 do 22:00.

 

Źródło grafiki: pixabay.com

Osoby korzystające ze stadionu muszą stosować się do zasad regulaminu, czyli posiadać odpowiedni strój oraz obuwie sportowe. Wyjątkiem są uczestnicy, którzy przebywają wyłącznie w strefie kibica.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Kielce. Warto zapoznać się z regulaminem i harmonogramem, aby korzystanie ze stadionu było przyjemne i bezproblemowe.

Pod tym linkiem: Oficjalna strona internetowa stadionu lekkoatletycznego w Kielcach


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.