Wsłuchaj się!

Otwarcie geologicznego raju UJK już w środę

Napisany przez , 22 kwietnia 2019

W środę, 24 kwietnia odbędzie się uroczyste otwarcie Lapidarium Instytutu Geografii UJK. W tym dniu będziemy także świętować 50-lecie Instytutu.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 10.00 na auli B2 Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego (budynek G).
W programie wydarzenia znajdzie się między innymi wystąpienie dr hab. T.Ciupy odnośnie 50-lecia Instytutu Geografii, prezentacja dr hab. M. Górskiej-Zabielskiej pt. „Historia zapisana w kamieniu- Lapidarium Instytutu Geografii” oraz uroczyste otwarcie Lapidarium UJK.
Od godziny 12.30 można będzie wziąć udział także w zajęciach warsztatowych, podczas których zaprezentują się koła naukowe działające przy Instytucie Geografii naszej uczelni.
Zachęcamy do uczestnictwa w uroczystości!

Informacji dotyczących Lapidarium UJK wysłuchać można w wywiadzie z dr hab. Marią Górską-Zabielską.

Otagowano jako