Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Druga drużyna Korony Kielce miała szanse na utrzymanie do ostatniej kolejki. Żeby to miało miejsce, złocisto-krwiści musieli wygrać ostatni mecz, a porażki musiały zaliczyć sąsiadujące w tabeli zespoły Orląt Radzyń Podlaski i Podlasia Biała Podlaska. Niestety Korona poniosła sromotną klęskę, Podlasie wygrało swój mecz z Sokołem Sieniawa 4:3 i Orlęta również zwyciężyły w rywalizacji z Avią Świdnik 2:0. Oprócz Korony II Kielce z ligi spadają także: Lewart Lubartów, KS Wiązownica, Stal Kraśnik, Jutrzenka Giebułtów i Hetman Zamość. Niedzielne spotkanie w Wiązownicy było podsumowaniem bardzo słabego sezonu złocisto-krwistych, którzy regularnie zaczęli punktować dopiero pod koniec sezonu. Okazało się jednak, że dobra forma przyszła za późno, wtedy gdy szanse na utrzymanie w 3 lidze były tylko matematyczne. W przyszłym sezonie druga drużyna Korony zagra w IV Lidze Świętokrzyskiej.
Fot. Korona-kielce.pl
Napisane przez: Redakcja
#Kielce KoronaKielce Piłka nożna Sport
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)