Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Beniaminek z Kielc remisuje w pierwszym meczu

Napisany przez , 22 sierpnia 2023

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce zremisowała na wyjeździe 2:2 z MSS Klonówką Masłów na inaugurację pierwszej grupy klasy A . Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Emocji nie brakowało.

Drużyna Artura Obarzanka znakomicie weszła w mecz, zdobywając gola w 4 minucie meczu, a autorem trafienia był Mateusz Szmania. Po upłynięciu 30 minut, kibice zgromadzeni na stadionie w Brzezinkach oglądali trafienia gospodarzy. W 34 minucie gola zdobył Marcin Supierz, a w 38 minucie własnego bramkarza pokonał zawodnik zespołu gości – Jakub Wodecki. Kielczanie odpowiedzieli w doliczonym czasie pierwszej połowy. W drugiej odsłonie tempo gry spadło – widoczne było zmęczenie zawodników. Wynik nie uległ już zmianie, pomimo pojedynczych sytuacji podbramkowych z obu stron.

MSS Klonówka Masłów – AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 2:2 (2:2)
Bramki: Marcin Supierz 34, 38 Jakub Wodecki samobójcza – Mateusz Szmania 4, Jakub Bartyzel 45+1

AZS: Ł. Misiara – A. Bandura, P. Pawłowski, J. Wodecki, P. Anioł, K. Kubicki, J. Tekiel ( 80 J. Krzeszowiak) J. Bartyzel, P. Sobczyk ( 75 A. Bandrowski) , B. Szymański ( 20 K. Kruk). M. Szmania ( 80 M. Adamik)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.