Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Już w najbliższą środę (20.11) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach zorganizuje akcję oddawania krwi na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UJK.
Krew pobierana będzie od godziny 9 do 13.00 w ambulansie obok budynku CEART.
Przed oddaniem krwi warto pamiętać, aby zjeść śniadanie i odpowiednio się przygotować.
Każdy student, który odda krew może liczyć na pudełko czekolady (różne smaki), zwolnienie z dwóch dni z zajęć oraz pracy. Dni wolne od pracy po oddaniu krwi są w pełni płatne.
RCKiK Kielce informuje, że aktualnie najbardziej brakuje grupy krwi B Rh- oraz 0 Rh-.
Napisane przez: Redakcja
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)