Current track

Title

Artist

Background

Zapach kultury o szerokich spodniach

Napisany przez , 13 września 2019

Wszyscy juz ochłonęli po 24 sierpnia w Starachowicach. Mamy za sobą coroczny Hip Hop Festival. Słuchacze i widzowie mogli podziwiać wszystkie cztery elementy tej kultury. Głównym wydarzeniem było wystąpienie trzech gwiazd polskiego rapu – Żabsona, Palucha i składu Pokahontaz. 

 O kondycje publiczności festiwalu zadbali supporci, których ilość wzrosła w porównaniu do poprzednich edycji. Grono raperów uzupełnili breakdancerzy z ekipy The Rzeczybeatboxer Minix. Wisienkę na torcie postawił Dj WuDu ze swoim niezawodnym setem rapowym i klimatycznym pokazem skreczowania. Publika dostająca się na festiwal mogła podziwiać “wrzuty” wirterów z całej polski, które zdobiły ogrodzenia. Graffiti zostało wykonane tydzień wcześniej, na Mad Stylez. Ilość osób pod sceną była imponująca, a na parkingu można było zobaczyć samochody o rejestracjach z innych województw. 

Można śmiało powiedzieć, że koniec sierpnia w Starachowicach to czysto hip hopowy klimat. Zapach tej kultury można poczuć zaczynając od graffiti jamu, organizowanego przez lokalnego writera, aż do ostatnich minut występu ostatniego headlinera na deskach sceny Hip Hop Festiwalu. Wszyscy słuchacze mają tylko nadzieję, że imprezy wpiszą się na dobre w harmonogram wakacyjny. 

Niżej rozmowy z supportami i głównymi gwiazdami, oraz krótka relacja zdjęciowa Jakuba Stasia.

I trochę słów od samej publiki:


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie