Dziennik Studentki

Za nami II edycja koncertu „Tu jesteś u siebie”!

Napisany przez , 2 czerwca 2023

W czwartek, 1 czerwca odbyła się druga edycja koncertu „Tu jesteś u siebie”, organizowanego przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Wydarzenie miało miejsce na Kampusie UJK przy ul. Uniwersyteckiej 17.

Celem koncertu jest promocja studentów oraz absolwentów Wydziału Humanistycznego, którzy pragną podzielić się swoją pasją z innymi.

Podczas drugiej edycji wystąpili: Aleksandra Nowak, Weronika Wawszczyk, Alina Palamarenko, Patryk Wójcik, Karolina Anna Sorbian oraz Arina Boitsova. Wydarzenie poprowadził Jakub Lipiec – student drugiego roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

„W tym roku po raz drugi zorganizowany został konkurs, w którym udział wzięli studenci Wydziału Humanistyki. Repertuar koncertu okazał się bardzo różny. Była to m.in. piosenka aktorska, pop, czy nawet elementy muzyki tanecznej. W tym roku co prawda nie zgłosił się żaden zespół, ale liczymy, że w przyszłym roku będzie nieco większa różnorodność, jeśli chodzi o sposoby wykonywania utworów muzycznych. Póki co jest to druga edycja. Liczymy jednak, że będzie to impreza cykliczna” – tak o wydarzeniu wypowiedział się dr Tomasz Chrząstek – kierownik Uniwersyteckiego Centrum Mediów.

Otagowano jako