Radiolog

Radiolog

Wybory do WRSS-u na Wydziale Humanistycznym

Napisany przez , 4 grudnia 2023

5 grudnia w godzinach 13-16 odbędą się wybory do Wydziałowej Rady Samorządu Studentów na Wydziale Humanistycznym.

Zostaną one przeprowadzone na holu przy wejściu na Wydział od strony Centrum Sportu. Każda studentka i student z ważną legitymacją ma prawo oddać głos na maksymalnie 7 wybranych przez siebie kandydatów.

W wyborach można głosować na następujące osoby:

1. Hubert Czerw
2. Julia Gębura
3. Karolina Lisowska
4. Tomasz Nawrot
5. Natalia Nowak
6. Klaudia Strojwąs
7. Rozalia Urbanik

Lista pretendentów zostanie wydrukowana na kartkach, które po zagłosowaniu należy wrzucić do urny wyborczej. Głosujemy przez zaznaczenie krzyżyka przy imieniu i nazwisku osób, które chcemy zobaczyć w WRSS.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach, studenckie sprawy leżą w naszych rękach! O ich wynikach poinformujemy za kilka dni.