Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Jutro o godzinie 18:00 w studenckim klubie WSPAK odbędzie się wernisaż prac Agnieszki Kloczkowskiej. Wernisaż nosi tytuł ,,Batik”- ,,Z natury…”.
Wernisaż będzie doskonałą okazją do zapoznania się z twórczością artystki oraz do wymiany myśli i refleksji na temat jej dzieł. Pani Agnieszka wykorzystuje niecodzienne metody, które doskonale dają wyraz temu, co chce przekazać swoimi dziełami. Jak wiadomo „Z natury…” – to zapożyczone realne formy ubrane czasem w nierzeczywiste kolory… Te kilka słów najtrafniej określa, w jaki Agnieszka Kloczkowska widzi batik. Technika ta, pozwala na uzyskanie interesujących efektów kolorystycznych, pozwala również na pewien rodzaj zabawy barwą. Lubi eksperymentować, czasem coś zabarwić zupełnie inaczej, ale wszystko związane jest z naturą, która jest najciekawszą inspiracją.
Jeżeli jesteś fanem niecodziennych technik oraz sztuki, to jutrzejsze wydarzenie będzie dla Ciebie.
/Fot. freepik.com
Napisane przez: Wiktoria Żak
Kielce Kielce UJK Klub studencki WSPAk sztuka
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)