Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Current show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Upcoming show

Wsłuchaj się!

14:00 18:00

Background

Warszawa zaprasza na zbliżające się Międzynarodowe Targi Książki

Napisany przez , 21 maja 2024

Od 23 do 26 maja w Pałacu Kultury i Nauki oraz na placu Defilad odbędą się Międzynarodowe Targi Książki. Jest to wydarzenie o ugruntowanej pozycji wśród wydarzeń kulturalnych. Wstęp na wydarzenie jest wolny i bezpłatny.

W tegorocznym wydarzeniu będzie brać udział około 600 wystawców i twórców z całej Polski i zagranicy. Wśród gości znajdą się między innymi osoby z Austrii, Chin, Francji, Hiszpanii, Japonii, Korei Południowej, Niemiec, Norwegii, Rumunii, Słowacji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Wolnej Białorusi reprezentowanej przez niezależnych autorów i wydawców oraz Włoch, które są gościem honorowym tegorocznej imprezy. Na bieżące targi przybędzie 1000 autorów, tłumaczy, ilustratorów i innych osób związanych z przemysłem wydawniczym oraz reprezentantów świata kultury.

W ubiegłorocznych Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie, wzięło udział blisko 500 wystawców i znakomitych twórców z Polski i zagranicy. W przeciągu czterech dni odwiedzający spotkali się z 1000 autorów, tłumaczy, ilustratorów i innymi. W wydarzeniu uczestniczyła rekordowa liczba 100 000 osób.

Źródło grafiki: https://www.pexels.com/pl-pl/

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.