Dziennik Studentki

VIII edycja konkursu Jezyka Angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Napisany przez , 21 marca 2024

Filia Sandomierska Uniwersytetu Jana Kochanowskiego po raz ósmy zaprasza na Konkurs Języka Angielskiego przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Wydarzenie odbędzie się 22 marca 2024 roku. Patronem honorowym konkursu jest J. M. Rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, prof. dr hab. Stanisław Głuszek, Burmistrz Miasta Sandomierza oraz Starosta Powiatu Sandomierskiego.

Co roku Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego organizuje już VIII edycję Konkursu Jezyka Angielskiego dla szkół podstawowych. Tym razem odbędzie się ona 22 marca (w piątek). Głównym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja jezyka angielskiego przez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów. Chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu do dnia 15 marca 2024 roku musieli zapoznać się z Regulaminem Konkursu oraz przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy. Nagrodami dla zwyciesców konkursu bedzie tablet lub książki.

Zdjęcie: https://sandomierz.ujk.edu.pl/wp-content/uploads/plakat-konkursy2-PONAD-24-kopia-scaled.jpg

Źródło: Strona Filia w Sandomierzu