Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Ogniskowe ballady przy akompaniamencie gitary, po których atmosferę rozgrzewa trapowy beat? Brzmi znajomo, ale tym razem żadnego ognia nie trzeba było dokładać. W Studenckim KlubieWSPAK muzyczne ciepło zapewniła Otwarta Scena. Podczas tegorocznego koncertu inauguracyjnego, który odbył się 19 listopada, publiczność porwały nastrojowe brzmienia gitary Mariusza Borowicza oraz pełen energii rap Filipa Patka.
19 listopada, o godzinie 19:00 na estradzie Studenckiego Klubu WSPAK odbył się koncert w ramach inauguracji Sceny Otwartej. Wystąpili Mariusz Borowicz ze swoją gitarą, student I roku kryminologii na UJK, oraz Filip Patek, 23-letni wschodzący raper, student psychologii.
Jako pierwszy zagrał Mariusz Borowicz. Przygotował dla słuchaczy repertuar z gatunków pop oraz rock. Poza coverami znanych artystów, takich jak Ed Sheeran, AC/DC oraz szantami morskimi, młody gitarzysta raczył publiczność swoimi autorskimi piosenkami, inspirowanymi własnymi doświadczeniami.
Zapytaliśmy go m.in. o szczegóły jego twórczości oraz nastawienie na koncert.
play_arrow
Otwarta Scena WSPAK_Mariusz Bo_Wywiad_19.11.2025 Redakcja
Tuż po Mariuszu na scenę wszedł Filip Patek. Wersom młodego twórcy akompaniowały brzmienia połączenia gitary oraz konsoli. Patek zaprezentował gościom utwory z własnego repertuaru.
/Fot. Redakcja
Napisane przez: Redakcja
Klub studencki WSPAk koncert scena otwarta UJK
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)