Wsłuchaj się!

Wsłuchaj się!

Czerwone dywany

„Tu jesteś u siebie” po raz kolejny na terenie Wydziału Humanistycznego UJK. Kto wystąpi?

Napisany przez , 30 maja 2023

Druga edycja koncertu „Tu jesteś u siebie” odbędzie się 31 maja o godzinie 12 obok budynku Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach przy ulicy Uniwersyteckiej 17.

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja została uznana za sukces i w tym roku Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej postanowił powtórzyć to wydarzenie. Poniżej pełna lista wykonawców, którzy zaprezentują swoje umiejętności artystyczne, przed budynkiem Wydziału Humanistycznego:

• Aleksandra Nowak
  • Weronika Wawszczyk
  • Alina Palamarenko
  • Patryk Wójcik
  • Karolina Anna Sorbian
  • Arina Boitsova

Wydarzenie poprowadzi Jakub Lipiec – student drugiego roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich na to wydarzenie.