Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Rozmowa Tygodnia

16:00 17:00

Current show

Rozmowa Tygodnia

16:00 17:00

Upcoming show

Wsłuchaj się!

17:00 18:00

Background

Targi Slow Life w Kielcach już w ten weekend

Napisany przez , 29 listopada 2019

W dniach 30 listopada i 1 grudnia Targi Kielce organizują wydarzenie, na które przybędą propagatorzy idei wolnego, ekologicznego i zdrowego stylu życia. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć w jaki sposób powstaje rękodzieło, ekologiczne środki czystości czy naturalne kosmetyki. Ci, którzy poszukują inspiracji jak jeść zdrowiej i lepiej, dostaną cenne wskazówki od specjalistów w tej dziedzinie. Liczne warsztaty pomogą się wyciszyć i zrelaksować. To bardzo ciekawa i cenna alternatywa dla spędzania weekendu z rodziną, przyjaciółmi czy samemu.

Jak można przeczytać na stronie organizatora:

SLOW LIFE to filozofia oparta na zwolnieniu tempa życia, obcowaniu ze środowiskiem naturalnym, dbaniu o jakość pożywienia i jego składników. Najczęściej tę ideę wcielają w życie osoby, które dość mają natłoku codziennych obowiązków i zgiełku dużych miast. W teorii, SLOW LIFE to życie w zgodzie z naturą i samym sobą.

Event składa się z czterech imprez branżowych:  Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE ,II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO oraz IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY.

Będzie można wysłuchać prelekcji Meli Koteluk, wziąć udział w warsztatach nowoczesnego sprzątania, warsztatach jogi, a także wysłuchać prelekcji na temat opodatkowania w rolnictwie i zdrowym odżywianiu. Przewidziane są również pokazy kulinarne.

Wśród wielu atrakcji goście odnajdą również stoisko Instytutu Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Eksperci pokażą na czym polega tworzenie grafiki komputerowej oraz jak wygląda profesjonalna sesja zdjęciowa. To niepowtarzalna okazja aby przekonać się, że warto studiować sztukę.

Pełen harmonogram dostępny na http://www.targikielce.pl

źródło: https://www.targikielce.pl/pl/kielce-slow-life.htm

 


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.