Studentki UJK w kadrze na AMŚ w piłce ręcznej

Napisany przez , 29 lipca 2018

Studentki UJK powołane do kadry na Akademickie Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej.

Mimo trwających wakacji nasi sportowcy nie odpoczywają. Jak się dowiedzieliśmy, Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał Aleksandrę Orowicz – studentkę 3 roku Psychologii oraz Edytę Charzyńską – która w tym roku rozpocznie studia na kierunku Wychowanie Fizyczne – na Akademickie Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej – Rijeka (Chorwacja). Obie są także zawodniczkami Korony Handball.

AMŚ 2018 odbęda się w dniach 30.07-05.08.2018 w Rijece. Reprezentacja biało-czerwonych trafiła do grupy B, w której ich rywalkami będą drużyny Rumunii, Korei Płd, Hiszpanii oraz Urugwaju.

Trzymamy kciuki za nasze dziewczyny i życzymy sukcesów!

Otagowano jako

Kontynuuj czytanie