Nocne Granie

Nocne Granie

Studencka Konferencja Naukowa na WPiNS

Napisany przez , 22 listopada 2023

Coroczna konferencja wydziałowa pozwala na zaprezentowanie swojego punktu widzenia na wskazane zagadnienie w studenckim gronie odbiorców, stanowiąc okazję do rozpoczęcia własnej działalności naukowej.

Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2023 r. ze względu na dużą liczbę chętnych, aż 45 osób.

Studencka Konferencja Naukowa na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych UJK pt. „Zagrożenia współczesnego świata okiem młodych badaczy”.

Komitet Organizacyjny Konferencji stanowić będą Wiktoria Grabik, Wiktoria Gos, Norbert Serwicki, Jan Nalewczyński oraz Marcin Szmel.

Konferencja odbędzie się w budynku C, w sali 0.5AB.

Pierwszy dzień konferencji jest zaplanowany na godziny między 10 a 15:30. Drugi dzień odbędzie się w godzinach między 10 a 17.

Organizatorami spotkania są koła naukowe WPiNS, a w tym: „Wydziałówka”, „Lider”, „Młodzi dla bezpieczeństwa”, „Scio me nihil scire” i „Societas”.