Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Current show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Upcoming show

Wsłuchaj się!

14:00 18:00

Background

Spotkanie z Jakubem Wątorem

Napisany przez , 6 czerwca 2024

„Influenza, czyli rządy youtuberów” to tytuł, a zarazem temat spotkania, na którym 10 czerwca o godzinie 8:00 będą mieli okazję uczestniczyć studenci oraz wykładowcy Instytutu Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej. Spotkanie poprowadzi dziennikarz Jakub Wątor, który obecnie pracuje w zespole śledczym redakcji Goniec.pl.

Jakub Wątor to polski dziennikarz, który zyskał popularność głównie dzięki swojej pracy w dziedzinie technologii i nowych mediów. Jest ceniony za swoje artykuły i analizy dotyczące wspomnianej technologii, innowacji oraz ich wpływu na społeczeństwo. W swojej pracy często skupia się na najnowszych trendach w branży IT t.j. smartfonach, komputerach czy szeroko pojętej cyfryzacji. Pracował w „Gazecie Wyborczej” gdzie w swoich treściach pogłębiał tą tematykę. Jako aktywny w mediach społecznościowych śledził świat influeserów, co jakiś czas ujawniając ich prawdziwe oblicze. Od jego materiału zaczęła się afera Pandora Gate. Jest autorem pierwszej w Polsce książki o rynku influencerskim pt. „Influenza„.

10 czerwca ( poniedziałek) o godzinie 8:00 w IMDiKS UJK odbędzie się spotkanie ze wspomnianym dziennikarzem Jakubem Wątorem. W swojej prezentacji zatytułowanej „Influenza, czyli rządy youtuberów” wgłębi się w tematykę Youtuba oraz dzisiejszych mediów społecznościowych.

 

      Plakat wydarzenia

Źródła: Strona wydawnictwa Agora, Strona Wirtualnych Mediów , Instagram

Zdjęcia: Zdjęcie z IMDiKS UJK, pexels


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie