Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Poranna gimnastyka

09:30 14:00

Current show

Poranna gimnastyka

09:30 14:00

Upcoming show

Wsłuchaj się!

14:00 18:00

Background

Solista Rammstein Lindemann pokazał zdjęcia z Lobodą z kręcenia klipu

Napisany przez , 2 grudnia 2019

Rosyjska gwiazda Svetlana Loboda wystąpiła w nowym filmie frontmana Rammstein, Tilla Lindemanna.

23 listopada na kanale Lindemanna na YouTube odbyła się premiera filmu „Frau & Mann” nakręconego w Petersburgu. Opowiada on o sowieckiej kosmonautyce. Loboda odegrała rolę osoby pakującej okulary fasetowane, która w rzeczywistości jest żoną astronauty lecącego w kosmos.

Niedawno lider Rammstein wstawił na Instagrama zdjęcia i podpisał „Nie mogę cię zapomnieć! Spójrz za kulisy filmu „Frau & Mann” (mężczyzna i kobieta)”. Zdjęcia przedstawiają całą ekipę filmową, muzyka Petera Tägtgrena jako astronautę i Svetlanę Lobodę jako pakowaczkę. Reżyserem filmu jest Siergiej Minadze, który wcześniej nakręcił wideo dla piosenkarza Mota i grupy Therr Maitz.

Tabloidy piszą od kilku lat, że Svetlana Loboda i Till Lindemann mają romans. Zakłada się, że przywódca Rammstein jest ojcem najmłodszej córki piosenkarki. Nie było jednak oficjalnego potwierdzenia tej informacji od muzyków. Svetlana Loboda nie skomentowała jeszcze filmu, opublikowała jedynie plakat na swoim Instagramie z podpisem: „Frau und Mann🙈”.

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie