Nocne Granie

Nocne Granie

Rozpoczęła się procedura wyboru prorektora ds. nauki i współpracy z zagranicą

Napisany przez , 8 marca 2018

Uniwersytecka Komisja Wyborcza w dniu 8 marca 2018 r. na godz. 10.00 zwołała  zebranie kolegium elektorów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w celu stwierdzenia wygaśnięcia mandatu Prorektora do spraw nauki i współpracy z zagranicą.

W związku z rezygnacją prof. zw. dr hab. Marka Przeniosło z funkcji Prorektora ds. nauki i współpracy z zagranicą, Uniwersytecka Komisja Wyborcza  w dniu 8 marca wznowiła pracę, rozpoczynając tym samym proces wyboru nowego Prorektora. Pierwszym krokiem było stwierdzenie wygaśnięcia mandatu Prorektora.

Kolejnym etapem będzie zgłoszenie kandydatury nowego Prorektora. Uczyni to Rektor UJK prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak. Na razie nie wiadomo jeszcze kto to będzie i kiedy to nastąpi.

Przypomnijmy, że prof. zw. dr hab. Marek Przeniosło swoją decyzję ogłosił 22 lutego podczas obrad Senatu UJK, funkcję Prorektora pełnił od 2012 roku.

fot. www.ujk.edu.pl

Otagowano jako