Nocne Granie

Nocne Granie

Poznaj tajemnice sztucznej inteligencji na Dniu Otwartym Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK

Napisany przez , 15 kwietnia 2024

Już w poniedziałek 22 kwietnia 2024 r. uczniowie szkół średnich będą mogli w praktyce zapoznać się z ofertą edukacyjną Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK. Na tegorocznych maturzystów czekają ciekawe wykłady i specjalne warsztaty laboratoryjne. Liczba miejsc na niektóre z nich ograniczona!

Jak co roku, Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych zaprasza na wydarzenie, które ułatwi przyszłym studentom poznanie Uczelni oraz jej oferty programowej. Taka okazja pomoże nie tylko wybrać dalszą ścieżkę kształcenia, ale również rozwijać pasję i zdobywać cenną wiedzę z szerokiego zakresu nauk takich jak biologia, chemia, matematyka czy fizyka. Program obejmuje krótkie wykłady z zakresu Sztucznej Inteligencji oraz zanieczyszczeń powietrza, a także grupowe warsztaty na Instytucie Biologii oraz Chemii. Wydarzenie startuje o godzinie 10:00 i potrwa łącznie około 3 godziny.

Zapisy na warsztaty kontaktując się mailowo z dr Karoliną Wiśniewską – karolina.wisniewska@ujk.edu.pl. Poniżej program wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

Plan Dnia Otwartego