Radio Alarm

MONATIK – w Warszawie – jedyny koncert w Polsce!

Napisany przez , 6 marca 2020

MONATIK – ukraiński wykonawca, tancerz, autor tekstów, kompozytor, uczestnik show „X-factor”, „Everybody Dance!” oraz „Star Ring” sędzia tanecznego show „Tańce z gwiazdami” i trener wokalnego show „Głos.Dzieci”. Już 7 marca wystąpi w klubie Progresja w Warszawie.

Dmitrij Siergiejewicz Monatik, pseudonim sceniczny – MONATIK – piosenkarz i autor tekstów. Zwycięzca w kategoriach „Najlepszy wykonawca”, „Hit roku” i „Najlepszy klip” na prestiżowych nagrodach muzycznych na Ukrainie, w krajach WNP i krajach bałtyckich. Hity MONATIK „To, co jest szalone”, „Witamina D”, „Krąży”, „Mokra”,” Wieczność ” nie opuszczają czołowych pozycji na listach przebojów na Ukrainie, w Europie i krajach WNP. Album „Brzmi” nazwany „Lepszym albumem” według wersji muzycznej fachowej premii YUNA.

MONATIK jest prawdziwym przełomem w ukraińskim przemyśle muzycznym! Artysta produkuje nie tylko single solowe, ale także stale cieszy swoich fanów twórczymi kolaboracjami z takimi artystami jak Anna Sedokova, LOBODA, Wiera Breżniewa, L ’ One, Quest Pistols Show i inne.

Podczas przeprowadzenia międzynarodowego konkursu „Eurowizja 2017” MONATIK został uhonorowany jako gość otwierający konkurs. Hit „Spinning” od pierwszego dnia stał się trendem na YouTube, a występ MONATIKA – jednym z najbardziej dyskutowanych wydarzeń międzynarodowego konkursu wśród fanów i europejskich mediów.

Zostając trenerem w projekcie „Głos. Dzieci” MONATIK pojawił się przed publicznością jako opiekun, który doprowadził do zwycięstwa swoją podopieczną.

1 czerwca 2019 roku MONATIK zagrał swój pierwszy koncert solowy na NSK „Olimpijski”. Na stadionie zebrało się ponad 70 tysięcy osób. Dmitrij Monatik został rekordzistą, ponieważ na jego koncert zbudowano największą scenę w historii „olimpijskiego” o wymiarach 78 na 25 metrów. Zainstalowano także 738 metrów kwadratowych ekranów LED i 960 urządzeń oświetleniowych. Zaskoczył MONATIK i scenerią: na NSK ” Olimpijski „pojawił się prawdziwy pociąg o nazwie” M”, na dachu którego wykonywał piosenkę” To, co jest szalone „.

Światowa trasa koncertowa MONATIK stała się prawdziwym wydarzeniem dla fanów artysty. Ze swoim występem Dmitrij odwiedził ponad 20 krajów świata. SOLD OUT był ogłoszony na każdym koncercie na długo przed jego rozpoczęciem.

Kontynuuj czytanie