Wsłuchaj się!

„Mechatronika w przemyśle i edukacji”- zaproszenie na II ogólnopolską konferencje naukowo-techniczną

Napisany przez , 16 kwietnia 2024

Sandomierska filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego wraz ze Studenckim Kołem Naukowym „Level_UP” oraz Zespołem Szkół im por. Józefa Sarny w Gorzycach zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału już w II ogólnopolskiej konferencji naukowo-technicznej pt.”Mechatronika w przemyśle i edukacji”. Wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia 2024 roku na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół im.por. J. Sarny w Gorzycach.

Już po raz drugi 17 kwietnia (środa) pracownicy naukowi i dydaktyczni wyższych uczelni, instuty badawcze, szkoły średnie, kadra menadżerska i inżynierska przedsiębiorstw oraz studenci i uczniowie, będą mogli wziąć udział w II ogólnopolskiej konferencji naukowo – technicznej. Na wydarzenie odbywające się na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół im. por. J.Sarny w Gorzycach, zaprasza Filia w Sandomierzu ze Studenckim Kołem Naukowym „Level_UP” oraz Zespołem Szkół w Gorzycach.

Na konferencji będzie poruszana przeróżna tematyka. Chętni usłyszą o aspektach dotyczących sztucznej inteligencji w edukacji i w przemyśle oraz o napędzie i sterowaniu maszyn. Wgłebią się również w temat zastosowania metod sterowania i przetwarzania sygnałów. To oczywiście tylko poszczególne punkty konferencji.

Oprócz tego w programie znajdą się ciekawe prelekcje, debaty tematyczne czy nawet sesja plakatowa. Będąc na konferencji uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu towarzyszącym jakim jest IV edycja Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Super Technika Regionu.

Więcej informacji o konkursie na stronie: IV edycja Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Super Technika Regionu.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Plakat II ogólnopolskiej konferencji naukowo – technicznej „Mechatronika w przemyśle i edukacji”

Źródło: Strona Fili w Sandomierzu

Zdjęcie: Facebook Mechatronika w Filii UJK w Sandomierzu oraz Pexels