Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
28 lutego na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach kończy się poprawkowa sesja egzaminacyjna semestru zimowego. Już 2 marca studenci rozpoczną zajęcia w semestrze letnim.
Sesja poprawkowa była finałem zimowego okresu egzaminacyjnego w bieżącym roku akademickim. Dla części studentów stanowiła szansę na zaliczenie przedmiotów w drugim terminie.
Zajęcia w semestrze letnim rozpoczną się 2 marca, co oznacza powrót do regularnego trybu nauki po przerwie międzysemestralnej.
Napisane przez: Kamila Niewczas
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)