Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Upcoming show

Radio Alarm

08:00 09:30

Background

Konferencja o grach wideo na UJK

Napisany przez , 17 września 2021

Już 4 listopada konferencja na temat gier wideo. Każdego z nas, studentów dotyka temat komputerowej rozrywki. Wielu z nas uczestniczy w rozgrywkach przez Internet, albo samemu w domu. Czas posłuchać o grach więcej i dowiedzieć się „z czym to się je”. Na planowanej konferencji dowiemy się też m. in. kim są youtuberzy i streamerzy, czy jak wyglądają kwestie prawne powiązane z grami.

Konferencja, która odbędzie się w trybie online pozwoli poszerzyć naszą wiedzę na temat gier. Uczestnicy będą mogli posłuchać prelegentów, którzy ugryzą tematykę komputerowej rozgrywki od strony nauki o mediach, kulturoznawczej, socjologicznej czy prawniczej. Dzięki wysłuchanym tematom, będziemy mogli zabłysnąć wiedzą, która wykracza za ramy bycia graczem.

Organizatorami konferencji jest Pan dr Przemysław Ciszek, mgr Michał Jas oraz mgr. Natalia Walkowiak.

Prelegenci i studenci chcący brać udział w konferencji, muszą kierować się na stronę internetową https://kdiks.ujk.edu.pl/konferencja-gry-wideo/. Ostatecznym terminem nadsyłania zgłoszeń jest 30 września. Radio Fraszka ma zaszczyt pochwalić się objęciem patronatu nad wydarzeniem.

 


Opinie czytelników
    • Tomasz Chrząstek   On   23 października 2021 w 11:55

      Konferencja będzie miała formę on-line. W sprawie dostępu do platformy na której będą obrady proszę się skontaktować z organizatorami. Sprawa playera jest nam znana i zgłoszona informatykom, którzy niestety nie są demonami szybkości. Obecnie żeby słuchać na Chrome trzeba zmienić ustawienia przeglądarki (zezwolić na uruchomienie strony niezabezpieczonej czyli w http). Ewentualnie polecamy słuchanie nas w serwisie Radio Garden http://radio.garden/listen/radio-fraszka/qd_HcfC8

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.