Konferencja o grach wideo na UJK

Napisany przez , 17 września 2021

Już 4 listopada konferencja na temat gier wideo. Każdego z nas, studentów dotyka temat komputerowej rozrywki. Wielu z nas uczestniczy w rozgrywkach przez Internet, albo samemu w domu. Czas posłuchać o grach więcej i dowiedzieć się „z czym to się je”. Na planowanej konferencji dowiemy się też m. in. kim są youtuberzy i streamerzy, czy jak wyglądają kwestie prawne powiązane z grami.

Konferencja, która odbędzie się w trybie online pozwoli poszerzyć naszą wiedzę na temat gier. Uczestnicy będą mogli posłuchać prelegentów, którzy ugryzą tematykę komputerowej rozgrywki od strony nauki o mediach, kulturoznawczej, socjologicznej czy prawniczej. Dzięki wysłuchanym tematom, będziemy mogli zabłysnąć wiedzą, która wykracza za ramy bycia graczem.

Organizatorami konferencji jest Pan dr Przemysław Ciszek, mgr Michał Jas oraz mgr. Natalia Walkowiak.

Prelegenci i studenci chcący brać udział w konferencji, muszą kierować się na stronę internetową https://kdiks.ujk.edu.pl/konferencja-gry-wideo/. Ostatecznym terminem nadsyłania zgłoszeń jest 30 września. Radio Fraszka ma zaszczyt pochwalić się objęciem patronatu nad wydarzeniem.