Nocne Granie

Kobieca Strona Biznesu na UJK!

Napisany przez , 8 marca 2023

Akademickie Biuro Karier (ABK) 8 marca 2023r. zorganizowało konferencję pt. „Kobieca Strona Biznesu”. W trakcie trwania konferencji można było posłuchać dziewięciu kobiet, które przedstawiały swój punkt widzenia na szeroko pojęty biznes.

Wydarzenie rozpoczęło o godzinie 9.30 na wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK. Konferansjerem wydarzenia był student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Jakub Lipiec, który już wcześniej prowadził podobne przedsięwzięcie. Głównymi gośćmi było 10 kobiet biznesu, które opowiadały swoje historie związane z drogą do miejsca w którym się aktualnie znajdują. Były to m.in.:

• Katarzyna Borkowska, menager generalny w Bałtowskim Zapiecku),
  • Agnieszka Gogół, właścicielka zakładu produkcyjnego, oraz założycielka lokalnej sieci sprzedaży,
  • Karolina Wojciechowska, organizatorka spotkań Między Nami Kobietami,
  • Alina Prokopiuk-Roszak, właścicielka marki APP
  • Ewa Trybulak, właścicielka firmy promocyjnej-eventowej Park Promocji,
  • Izabela Karkocha, założycielka firmy Kodografia
  • Magdalena Agnello, rozwija karierę w międzynarodowej firmie budowalno-deweloperskiej,
  • Agnieszka Cyniak, coach biznesowy
  • Anna Kaczmarska, coach ICC, mentorka, wykładowczyni Akademii Polsko-Japońskiej,
  • Monika Lichota, właścicielka Akademii Kobiet, współzałożycielka Elite Business By Akademia Kobiet.

Po debacie odbyła się X jubileuszowa edycja „Kawiarenek biznesowych”, gdzie w kameralnej atmosferze można było zadać interesujące nas pytania.