Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Current show

Radio Alarm

08:00 09:30

Upcoming show

Radio Alarm

08:00 09:30

Background

Kielecki Jarmark Walentynkowy

Napisany przez , 3 lutego 2024

Tegoroczne Walentynki w Kielcach na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji w związku z jarmarkiem walentynkowym. To idealny pomysł na romantyczny spacer po ,,Sienkiewce’’.

Walentynki to wspaniały czas, który możemy spędzić z drugą połówką lub przyjaciółmi. To dzień celebrowania miłości, przyjaźni i pozytywnych uczuć. Nazwa święta pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne obchodzone jest w kościele katolickim 14 lutego, tak samo, jak świeckie Walentynki. W tym dniu kolory przewodnie to czerwień oraz róż, a na każdym kroku możemy znaleźć symbol serduszka. Walentynkową tradycją jest wysyłanie kartek – Walentynek oraz listów miłosnych do osób, które darzymy szczególnymi uczuciami.

Jeśli macie dość oklepanych randek w kinie, czy restauracji, świetną alternatywą będzie Kielecki Jarmark Walentynkowy. Organizowany jest przez firmę Jarmarkowo w dniach 14-18 lutego w godzinach od 10-19 na ulicy Sienkiewicza na odcinku Plac Artystów – mostek.

Oprócz pysznego jedzenia oraz uroczych dekoracji, organizatorzy przygotowują także inne ciekawe atrakcje. W sobotę 17 lutego o godzinie 13, odbędą się warsztaty robienia świec z wosku pszczelego, które mogą stanowić świetną dekorację do domu lub ogrodu oraz być oryginalnym prezentem. Każdy może wziąć udział w warsztatach, ponieważ są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W niedzielę 18 lutego, również o godzinie 13, odbędą się warsztaty z przygotowania soli do kąpieli, które potem mogą uatrakcyjnić romantyczną kąpiel, lub być frajdą dla najmłodszych.

Kielecki Jarmark Walentynkowy może osłodzić każdą randkę lub wyjście ze znajomymi, a także wzbogacić nas o nowe umiejętności, które mogą się kiedyś przydać.

zdj. https://www.facebook.com/events/699397508999152


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.