Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Wsłuchaj się!

17:00 18:00

Current show

Wsłuchaj się!

17:00 18:00

Upcoming show

Radiolog

18:00 19:00

Background

„…Kiedy życie traci sens…-konferencja naukowa na UJK już wkrótce

Napisany przez , 23 stycznia 2024

Już 2 lutego w auli im. ks. Stanisława Konarskiego w Wydziale Pedagogiki i Psychologii, na ul. Krakowskiej 11 odbędzie się Konferencja Naukowa pod tytułem „… kiedy życie traci sens… podejście integralne w pracy terapeutycznej”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Pustka egzystencjalna powstała między innymi przez stracenie poczucia sensu życia, będzie tematem przewodnim spotkania. Konferencję organizuje Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic z Lublina, zajmujący się psychoterapią, a w zasadzie Logoterapią, np.: na wszelkich szkoleniach, badaniach czy terapiach związanych z tematyką tej dziedziny.

Dla niezaznajomionych logoterapia jest inną formą terapii niż dotychczasowe nam znane. Pozwala ona na nowo odkryć sens życia/ egzystencji i wartości poprzez poznanie siebie i zaakceptowanie swoich niedoskonałości skupiając się na szczęściu i przyszłości. Celem konferencji ma być integracja przedstawicieli rożnych dziedzin naukowych, nurtów psychoterapeutycznych i organizacji wspierających w gorszych chwilach.  

Wystąpienia prelegentów, po pozytywnej recenzji artykułów, zostaną wydane w monografii pokonferencyjnej.  

Jeśli jesteś filozofem, socjologiem, psychoterapeutą, psychologiem, należysz do grona akademickiego, bądź po prostu jesteś zainteresowany spotkaniem będziesz tam mile widziany.  

 


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Kontynuuj czytanie