Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Nocne Granie

00:00 08:00

Current show

Nocne Granie

00:00 08:00

Upcoming show

Poranna gimnastyka

08:00 14:00

Background

Juwenalia 2022

Napisany przez , 16 maja 2022

18 – 21 maja odbędą się juwenalia. Czeka nas wielki grill, koncerty, korowód studencki oraz wiele innych możliwości, by dobrze spędzić ten czas.

Jest maj, zajęcia idą już ku końcowi, piętrzy się liczba projektów, a wykładowcy mówią już o pierwszych terminach zaliczeniowych – nic dziwnego, że każdy choć na chwilę chciałby się oderwać myślami i odpocząć. I podejrzewam, że z tej okazji właśnie ktoś kiedyś pomyślał by dać studentom chwilę wytchnienia, dzięki czemu teraz, podtrzymując tradycję możemy cieszyć się studenckim świętem jakim są Juwenalia!

Środa 18 maja

Zważywszy uwagę na to, w jakim sezonie odbywają się juwenalia, nikogo raczej nie zdziwi, że rozpoczną się one wielkim grillowaniem. O godzinie 18 w Miasteczku Akademickim UJK przy ul. Śląskiej każdy będzie mógł zjeść pyszną kiełbaskę, a po napełnieniu brzucha wziąć udział w karaoke.

Czwartek 19 maja

Równo o godzinie 12 z Miasteczka Akademickiego Politechniki wyruszy korowód studencki, który po dotarciu na rynek ma odebrać słynny klucz do miasta. Po całym dniu rekreacji studenci będą mogli udać się do Klubu Studenckiego WSPAK, gdzie o 19 odbędzie się koncert BIG BAND UJK oraz zespołu MAD HORSES. Wstęp na koncert jest wolny, a uczestnicy będą mieć szansę na otrzymanie upominków. Później, bo 21 w UltraViolet Exclusive Club będzie można udać się na juwenaliowe „After Party”.

Piątek 20 maja

Już o 18:00 otworzą się bramy Amfiteatru Kadzielnia, gdzie swój koncert zagra Karolina Linowska, oraz zespoły Akurat i Happysad.

 

Harmonogram wydarzenia, bilety oraz inne informacje możecie znaleźć na wydarzeniu na facebooku, oraz w artykule na stronie Wydziału Humanistycznego.

Juwenalia plakat


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.