Current track

Title

Artist

Background

Jarmark Świąteczny w Kielcach

Napisany przez , 28 listopada 2019

Urząd Miasta Kielce zapowiada, że tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się na kieleckim Rynku. Wydarzenie rozpocznie się 8 grudnia, a zakończy aż dwa dni przed Wigilią!

W porównaniu do lat poprzednich, będą zmiany.  Tegoroczny kiermasz będzie organizowany we współpracy ze Street Food Polska i skupiony wokół tematu świątecznych potraw. W części handlowej swoje stoiska po raz pierwszy wystawią znani kieleccy restauratorzy. To m.in.: Boho, La Baquette, Rockabilly, Alebabeczka, Lemon Tree.

W dniach 14 – 15 oraz 21 i 22 grudnia, czyli w grudniowe weekendy, czynna będzie świąteczna scena pełna śpiewu, animacji i zabawy. Najmłodsi kielczanie będą mogli wziąć udział w warsztatach o świątecznej tematyce, które prowadzone będą w ogrzewanym namiocie. Nieoficjalnie wiadomo, że na Rynku ma stanąć też wysoki na 30 metrów diabelski młyn. Rozmowy w tej sprawie jeszcze trwają

Jarmark będzie również pełny konkursów, degustacji, wyjątkowych ofert dań oraz artykułów świątecznych. Nie zabraknie także foodtrucków.

/kielce.naszemiasto.pl


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.