Current track

Title

Artist

Background

Jak oceniasz jakość kształcenia na UJK? Wypełnij ankietę

Napisany przez , 26 stycznia 2021

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprasza studentów do wypełnienia ankiety na temat jakości kształcenia w semestrze zimowym 2020/2021. Oceniana będzie m.in. funkcjonowanie uczelni w czasie pandemii koronawirusa, ze szczególnym uwzględnieniem zajęć prowadzonych zdalnie.

Władze UJK zachęcają do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat obsługi administracyjnej na wydziałach, filiach czy jednostkach UJK takich jak Biblioteka Uniwersytecka, Studium Języków Obcych, Uniwersyteckie Centrum Sportu, Domach Studenta czy Akademickiego Biura Karier. Mile widziane będą również opinie na temat Centrum Nauki i Kultury czy Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami. Ocenie podlegać będzie również jakość prowadzonych zajęć zdalnych m.in. za pośrednictwem aplikacji Teams.

Ankiety dotyczące jakości kształcenia oraz obsługi administracyjnej dostępne będą za pośrednictwem Wirtualnej Uczelni, a link do formularza dotyczącego nauczania zdalnego zostanie przesłany za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Ankiety dostępne będą od 15 lutego do 15 marca 2021 roku.

Udział we wszystkich ankietach jest anonimowy.


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.