Current track

Title

Artist

Background

II edycja “The Voice of Rap”

Napisany przez , 26 kwietnia 2018

W środę 25 kwietnia w klubie studenckim WSPAK odbyła się II edycja konkursu “The Voice of Rap” organizowanego przez Instytut Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Zawichoście. Cała impreza przebiegła w bardzo miłej atmosferze. 

Partnerami wydarzenia są: III Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej oraz Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu Chęcińskim.

Konkurs o godzinie 10:00 otworzyła Prorektor ds. studenckich i kształcenia dr Monika Szpringer oraz Prorektor ds. studenckich i kształcenia dr Jacek Szkurłat. Nad organizacją całości czuwała dr Renata Miszczuk.

Następnie nadszedł czas na przesłuchania uczestników. Wzięło w nich udział dwunastu raperów i jedna raperka.

Występy młodych artystów oceniało jury w składzie: przewodniczący Mateusz “Rover” Pustuła, dr Jacek Szkurłat, dr Marek Kawiorski oraz Patryk Wójcik.

Po burzliwych obradach wyłonieni zostali zwycięzcy konkursu. I miejsce zajęła Anna Bednarczyk, II miejsce Bartosz Rudomina, a nagroda za III miejsce powędrowała do Mateusza Piokota. Duet Tomasz Gruździński i Karol Wyszonierski oraz Norbert Sorbian otrzymali wyróżnienia.

Dla Bartosza Rudominy za zajęcie II miejsca przewidziana jest nagroda w postaci współprowadzenia z Patrykiem audycji “Rap Gra”.

Zachęcam do wysłuchania krótkiej relacji z tego wydarzenia.

 

 

 

 


Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.