Current track

Title

Artist

Nie gra? KLIKNIJ TUTAJ

Current show

Poranna gimnastyka

09:30 14:00

Current show

Poranna gimnastyka

09:30 14:00

Upcoming show

Wsłuchaj się!

14:00 18:00

Background

Feduk

Napisany przez , 1 kwietnia 2019

Po dobrze przyjętych występach w Polsce artysta wraca w kwietniu z czterema koncertami w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

Feduk ma doskonałe, nowoczesne teksty na tematy, które dotyczą każdego. Miłość, śmierć, nienawiść, przyjaźń i relacje międzyludzkie. Feduk wie, o czym mówi i sprawia, że jest piękny i skomplikowany. Jest zwycięzcą Versus Battle, który mówi o talencie poetyckim i zdolności do dobrego opanowania tego słowa. A muzyka sprawia, że słowa przenikają najskrytsze zakątki duszy.

Osobowość Feduka kształtowała od dzieciństwa szkoła muzyczna, potem była piłka nożna i graffiti, aż wreszcie muzyka hip hop. Ta ostatnia rzecz pojawiła się w jego życiu w 2004 roku na Węgrzech, w stolicy Budapesztu, gdzie młody Feduk mieszkał przez 4 lata. W 2012 roku stał się znany w szerszych kręgach, jako autor soundtracku do pełnometrażowego filmu Okolofutbol, który w pewien sposób zaznaczył pojawienie się pewnego statusu wykonawcy na lokalnej scenie rapowej.

Jest młody, ale silny i utalentowany. Koncert Feduka to żywy, ciekawy i energiczny koncert. W każdym z nich jest ogromna wiadomość dla każdego, kto czuje potrzebę powiedzenia czegoś na tym świecie.

Otagowano jako

Opinie czytelników

Pozostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowanyWymagane pola są zaznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.