Radio Fraszka
play_arrow
II edycja „The Voice of Rap” Redakcja
Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK po raz kolejny zachęca studentów i doktorantów do wzięcia udziału w programie Erasmus+. Zgłoszenia przyjmowane są od 20 stycznia do 7 marca 2025 r. Erasmus+ to fantastyczna okazja, aby sprawdzić się za granicą — uczestnicy mogą zdobywać doświadczenie i rozwijać umiejętności na studiach lub będąc na praktykach.
Uczelnia ma w swojej szerokiej ofercie aż 34 kraje Unii Europejskiej oraz te, które są stowarzyszone z Programem. Od Portugalii i Hiszpanii, przez Niemcy, Bułgarię, Turcję, aż po Estonię, Norwegię i Finlandię. Prawie cała Europa stoi przed chętnymi uczestnikami otworem i czeka na eksplorację. Program Erasmus+ to nie tylko czas na naukę bądź praktyki, ale też okazja do poznania ludzi z całego świata. To możliwość poprawy poziomu języka obcego, zdobycia kwalifikacji zawodowych i dodatkowych uprawnień. Na takim wyjeździe kształtujemy swój charakter i pracujemy nad cechami, tak potrzebnymi we współczesnym świecie — odpowiedzialność, niezależność, kreatywność, krytyczne myślenie, praca w grupach i umiejętność rozwiązywania problemów.
Zapraszamy na jutrzejszą (22.01.2025 r.) Rozmowę Tygodnia o godzinie 15:00 na antenie Radia Fraszka. Z Agnieszką Wilczkowską i Joanną Massalską-Bzymek będzie rozmawiać Marek Picheta. Pracowniczki Działu Wymiany i Współpracy Międzynarodowej odpowiedzą na pytanie związane z programem Erasmus+. Jeśli jesteś zainteresowany podróżą za granicę — ta audycja jest właśnie dla Ciebie. Więcej informacji już teraz możesz znaleźć tutaj

/Fot. ujk.edu.pl
Napisane przez: Redakcja
Budynek Wydziału Humanistycznego
ul. Uniwersytecka 17
25-406 Kielce
tel. 41 349 60 60
fraszka@ujk.edu.pl
Komentarze do wpisu (0)